Світлодіодні прожектори LED - новий сучасний світильник, який прекрасно підійде для освітлення дворів, відкритих територій, будівельних майданчиків, фасадів будівель, архітектурних конструкцій, елементів зовнішньої реклами і при цьому витратить мінімум електроенергії.

У нас представлені прожектори стандартної яскравості (Medium Brightness) і прожектори з підвищеною яскравістю світіння (High Brightness), стандартного розміру або з витонченим дизайном (прожектори Slim).

Прожектори світлодіодні вуличні
В умовах сучасного життя люди прагнуть скоротити витрати на комунальні послуги, особливо це питання актуальне в умовах зростання тарифів на електроенергію. У зв'язку з цим, економічні джерела освітлення знаходять все більшу популярність серед населення.

Для освітлення складських приміщень, дворових територій, підсвічування будинків доцільно використовувати світлодіодні світильники (прожектори). Прожектор світлодіодний є надійним джерелом світла, який допоможе заощадити до 80% електроенергії в порівнянні з використанням галогенних аналогів.

Використовуючи світлодіодне освітлення, Ви скорочуєте витрати на поточне обслуговування освітлення і знаходите довговічний і економічний джерело світла. Світлодіодне вуличне освітлення так само набуває все більшого поширення, завдяки своїй економічності і довгому терміну служби. Прожектори чудово підійдуть для вуличного освітлення, для підсвічування фасадів будівель, дворових територій, ділянок, стоянок, для підсвічування пам'яток, рекламних конструкцій, також їх використовують в ландшафтному дизайні.

Світлодіодні прожектори LED
Світлодіодні прожектори мають ряд переваг: яскраве світіння, низьке енергоспоживання, міцний і компактний корпус, що забезпечує захист від зовнішніх впливів, також у нашому магазині представлені led прожектори з витонченим дизайном, які чудово підійдуть для підсвічування будівель і не зіпсують його зовнішній вигляд. У нашому магазині представлені світлодіодні прожектори Standart і Premium, які володіють підвищеною яскравістю світіння, більш високим рівнем якості використовуваних компонентів. Працюють всі світлодіодні прожектори, представлені у нас в магазині від стандартного напруги 220В.

На нашому сайті представлені прожектори різної потужності - від 10 Вт до 150Вт. Кольори світіння - білий нейтральний і теплий білий. Кут складає 120 градусів.

Вибрати підходящий і купити прожектор можна в нашому інтернет-магазині.

Замовити прожектор світлодіодний можна на нашому сайті через кошик, або зателефонувавши за вказаними в контактах телефонами.