Умови гарантійного обслуговування

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України

"Про захист прав споживачів"

Інтернет-магазин MBRIGHT надає гарантійне обслуговування товарів, протягом терміну гарантії зазначеного в описі товару, як правило, від 12 до 60 місяців.

Гарантійним обслуговуванням є безкоштовне усунення недоліків продукції, що виникли з вини виробника, за умови дотримання правил експлуатації, що встановлюються виробником

Все гарантійне та післягарантійне обслуговування товарів здійснюється спеціалізованими авторизованими сервісними центрами фірм-виробників, що мають на те відповідні повноваження.

Якщо після початку використання товару ви помітили дефекти, будь ласка, зв'яжіться з нами по одному з телефонів, зазначених в контактах. Ми проведемо діагностику товару, на підставі результатів якої буде прийнято рішення про подальші дії - ремонт, обмін або повернення грошей.

Не підлягае гарантійному ремонту:

  • Природний знос або вичерпання ресурсу
  • Випадкові пошкодження, завдані клієнтом або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів і т. П.)
  • Пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ)
  • Пошкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі
  • Пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації
  • Перевищення допустимих навантажень на виріб, що суперечать зазначеним критеріям в характеристиках кожного виробу. Завдано шкоди товару, дефект покупцем в результаті свідомих дій або помилкових дій. В тому числі, попаданням всередину товару сторонніх предметів, рідин або інших предметів.
  • У разі внесення в виріб, будь-яких модифікацій, інновацій при використанні купленого товару в виробничих цілях.

Якщо фахівцями нашого сервісного центру будуть виявлені механічні пошкодження або сліди несанкціонованого ремонту, дія гарантії припиняється, і товар обміну та поверненню не підлягає.

Витрати на доставку товару кур'єрськими службами (склад-склад) в сервісний центр і назад до покупця несе продавець - інтернет-магазин MBRIGHT.

 

Повернення та обмін товару

Куплений товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки, не рахуючи дня купівлі.

Повернення і обмін товару здійснюється за умови збереження товарного вигляду товару, комплектації і упаковки.

При відмові покупця від товару належної якості інтернет-магазин MBRIGHT гарантує повернення коштів покупцю за винятком витрат продавця на доставку від покупця і в деяких випадках комісії банку.

Повернення неможливий, якщо товар має явні ознаки експлуатації, зміни і тим більше ушкодження.

При виникненні гарантійного випадку або додаткових питань, будь ласка, зв'яжіться з нами зручним для вас способом:

093 500 48 37
050 584 26 86
067 622 96 88

Email: [email protected]

* Інтернет-магазин MBRIGHT не несе відповідальності за затримку повернення товару та грошових коштів, викликану з вини служб доставки і банківських установ.

** Витрати по монтажу і демонтажу обладнання несе Покупець